PRO GROUP EXCLUSIV AUTO Cariere

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

  1. Cariera
  2. Consilier vanzari
09.09.2019
Consilier vanzari

EXCLUSIV AUTO isi mareste echipa din cadrul Departamentului de Vanzari Auto

Cerinte:

- abilitati in vanzari - criteriu care va aduce un plus dar care nu este eliminatoriu
- atentie distributiva;
- spirit de echipa;
- responsabilitate si stil de lucru ordonat
- permis conducere categoria B

Responsabilitati:

- Urmareste in mod activ si in perspectiva portofoliul de clienti , in scopul de a maximiza fiecare oportunitate de vanzari;

- Intocmeste si transmite catre potentialii clienti oferte cu caracter general

- Indeplineste targhetul de vanzari de autoturisme

- Participa la cursurile de pregatire profesionala organizate centralizat la nivel de Importator;

Ce oferim:
-salariu motivant + bonuri de masa + bonusare, in functie de performante;
-mediu de lucru dinamic;
-posibilitati de dezvoltare profesionala a competentelor detinute;

Trimite-ne CV-ul tau pe [email protected]